0produkt(y)

Nie masz produktów w koszyku.

Product was successfully added to your shopping cart.

Serwis produktów Activa Grill

Kompleksowa informacja o produktach ACTIVA

Kupując jedno z naszych urządzeń, otrzymasz także naszą gwarancję wysokiej jakości. Jeżeli mimo to będziesz potrzebować pomocy, możesz się po prostu zwrócić do naszego biura. Tam na pewno otrzymasz pomoc, niezależnie od tego, czy chcesz naprawić grill czy potrzebujesz części zamiennej. My, pracownicy firmy ACTIVA, jesteśmy do Twojej dyspozycji, abyś mógł cieszyć się grillem przez długi czas.

Instrukcje obsługi aktualnych grilli firmy ACTIVA

Tu znajdziesz instrukcje obsługi wszystkich naszych aktualnych modeli grilli w formacie PDF do pobrania.

  • Grille węglowe firmy ACTIVA
  • Grille gazowe firmy ACTIVA
  • Promienniki Gazowe firmy ACTIVA

W przypadku braku instrukcji obsługi proszę wysłać nam krótką wiadomość przy użyciu formularza kontaktowego z dokładnym określeniem Twojego grilla i z podaniem, o ile to możliwe, roku zakupu.

Skontaktujemy się z Tobą możliwie jak najszybciej.

Zamówienie oryginalnych części zamiennych firmy ACTIVA

Chociaż nasze grille zostały wyprodukowane z największą precyzją i z materiałów wysokiej jakości, może się jednakże zdarzyć, że potrzebna będzie część zamienna. Jednocześnie, zapewniamy, że przez co najmniej cały okres gwarancyjny, posiadamy części zamienne do Państwa grilla.

  • Prosimy upewnić się, do jakiego modelu grilla lub parasola gazowego firmy ACTIVA potrzebujecie Państwo części zamiennej.
  • Należy wyszukać właściwą część zamienną w instrukcji obsługi i podać jej właściwą nazwę.
  • Prosimy przesłać tę  informacje w formie elektronicznej lub faxem, podając jednocześnie wszystkie Państwa dane kontaktowe. To pomoże firmie ACTIVA przy realizacji zamówienia i umożliwi w razie pytań kontakt z Państwem.

Jeżeli będziecie Państwo mieć pytania do zamówienia części zamiennych, prosimy się z nami skontaktować.