0produkt(y)

Nie masz produktów w koszyku.

Grille ogrodowe i akcesoria

Lato kojarzy nam się ze słońcem, odpoczynkiem i zapachem dań przygotowywanych na ruszcie. Aby móc cieszyć się ich smakiem i aromatem przez cały sezon, warto zaopatrzyć się w grill ogrodowy. Dysponujemy modelami gazowymi i węglowymi, które możecie dobrać odpowiednio do własnych preferencji.Pierwszy z nich, może służyć jako grill przydomowy. Ma on dużą powierzchnie rusztu, która okaże się pomocna podczas przyjęć organizowanych dla większej liczby gości oraz jednoczesnym przyrządzaniu wielu dań. Model węglowy jest znacznie bardziej mobilny niż gazowy, przez co sprawdzi się w ogródkach działkowych oraz podczas spotkań plenerowych. Dla zwolenników tego rodzaju sprzętu, przygotowaliśmy również wersję wahadłową na trójnogu, która ma znacznie większą powierzchnię użytkową, niż klasyczne modele węglowe.


Parasole grzewcze

Są idealnym rozwiązaniem do przydomowego ogrodu. Zapewniają przyjemne ciepło podczas chłodnych wieczorów, dzięki czemu możecie dłużej cieszyć się czasem spędzanym na świeżym powietrzu. Dodatkowo, posiadają pokrowce, ułatwiające przechowywanie.

Grille gazowe

Tego typu grille posiadają duży ruszt, który umożliwia jednoczesne przyrządzanie wielu potraw dla większej liczby gości. Dysponujemy także modelami z wbudowanym termometrem, który pomoże Wam odpowiednio wysmażyć steki czy szaszłyki.

Grille węglowe

Fanom grillowania w plenerze oraz ogródku działkowym, proponujemy modele węglowe, wyposażone w stabilne nogi lub wytrzymałe kółka, ułatwiające przesuwanie. Nasze grille posiadają także pokrywę, która zapobiega rozprzestrzenianiu się dymu.


Product was successfully added to your shopping cart.

Asortyment

   

Produkty 1 do 24 z 100

  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

   

Produkty 1 do 24 z 100

  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5